Zaglebie Sosnowiec kontra SKRA Częstochowa, wynik spotkania: 0-1

Zaglebie Sosnowiec kontra SKRA Częstochowa zakończony wynikiem 0-1. W dniu 2023-03-12 14:00 na stadionie Zagłębiowski Park Sportowy odbył się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 23 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a SKRA Częstochowa.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a SKRA Częstochowa zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Gole strzelali: J. Flak 40' 0-1 J. Sangowski

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Bonecki 11' B. Checinski 61'

Żółte kartki SKRA Częstochowa: M. Machala 13' P. Sajdak 74' B. Babiarz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 86'

Czerwone kartki SKRA Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - . Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec stawi czoła Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Puszcza Niepołomice i Stal Rzeszów a SKRA Częstochowa podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Mnóstwo kibiców śledzi poczynania, które mają miejsce w lidze I Liga. Fascynujące piłkarskie drużyny z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. S. Bonecki M. Machala nieustannie zapewniają kapitalnym entuzjastom futbolu wiele przeżyć. Walki pomiędzy drużynami futbolowymi bywają nader zażarte, nie często okazuje się definitywnie, że są to widowiska statyczne. Natrafiamy na niezwykłe gole i asysty, nieczyste faule kończące się bardzo często pokazaniem czerwonej kartki, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych oraz przeglądać widowiska sportowe wyjątkowej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Sosnowiec oraz SKRA Częstochowa i ich udział w I Liga gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Zagłębiowski Park Sportowy.