Mecz Stal Rzeszów - Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 6-0

Stal Rzeszów - Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 6-0.

Pierwsza połowa spotkania między Stal Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec zakończyła się wynikiem 2-0. Końcowy wynik spotkania to 6-0.

W dniu 2023-04-08 18:00 na stadionie Stadion Stal rozegrał się mecz ligi I Liga kolejki 26. Na przeciw siebie stanęły Stal Rzeszów oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: B. Wolski 23' 1-0 K. Danielewicz 45' 2-0 A. Prokić 61' 3-0 B. Poczobut 71' 4-0 K. Sadłocha 82' 5-0 P. Oleksy 90' 6-0

Żółte kartki Stal Rzeszów:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Stal Rzeszów:

Czerwone kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 29'

Sędzią głównym tego spotkania był T. Musial. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Stal Rzeszów zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Sandecja Nowy Sącz oraz Resovia Rzeszów natomiast Zaglebie Sosnowiec z Ruch Chorzów. Następne mecze zagra z drużynami Chojniczanka Chojnice oraz ŁKS Łódź.

Liczni kibice śledzą potyczki ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi stale zapewniają własnym wiernym entuzjastom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Interesujące potyczki między graczami ligowymi okazują się nader nieustępliwe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to widowiska statyczne. Stale natrafiamy na nieczyste faule zakończone bardzo często pokazaniem żółtej kartki, efektowne gole czy asysty, które dodają wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów futbolowych i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi I Liga. Uczestnictwo takich drużyn jak Stal Rzeszów i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych sportowców i widowiskowej walki między nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Stal.