Mecz Widzew Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec zakończony wynikiem 3-2

Widzew Łódź kontra Zaglebie Sosnowiec, wynik końcowy 3-2.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Widzew Łódź i Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Dnia 2021-11-28 17:00 na stadionie Stadion Miejski Widzewa Łódź rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 19. Na przeciw siebie stanęły Widzew Łódź oraz Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Sobczak 2' 0-1 B. Guzdek 32' 1-1 Dani Villanueva 42' 2-1 S. Sobczak 52' 2-2 P. Stępiński 79' 3-2

Żółte kartki Widzew Łódź: D. Villanueva 40' D. Tanzyna 71' M. Hanousek 83'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Ryndak 39' M. Ambrosiewicz 76'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Widzew Łódź stanie naprzeciw Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów oraz Arka Gdynia. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Górnik Polkowice. Następne mecze zagra z drużynami Odra Opole oraz GKS Katowice.

Wierni kibice z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące starcia ligi I Liga. Uzdolnione drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak przykładowo D. Villanueva D. Ryndak wielokrotnie gwarantują pierwszorzędnym miłośnikom wiele wrażeń. Cieszące oko zmagania pomiędzy drużynami bywają nader zajadłe, rzadko bywa, że spotkania nas męczą. Nieustannie obserwujemy bezwzględne faule kończące się bardzo często żółtym kartonikiem, zapadające w pamięć bramki i asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać mecze piłkarskie lubianej ligi I Liga oraz przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych. Uczestnictwo takich popularnych drużyn jak Widzew Łódź i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych doświadczonych sportowców i widowiskowej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Miejski Widzewa Łódź.