Spotkanie Zaglebie Sosnowiec kontra Chrobry Głogów zakończone wynikiem 3-2

Zaglebie Sosnowiec kontra Chrobry Głogów, wynik 3-2. Dnia 2021-11-24 17:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Chrobry Głogów.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów wynik wynosił 3-0. Końcowy wynik meczu to 3-2.

Gole strzelali: M. Banaszewski 19' 1-0 S. Pawłowski 36' 2-0 S. Pawłowski 45' 3-0 M. Ziemann 53' 3-1 M. Rzuchowski 86' 3-2

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: D. Jonczy 58' W. Szumilas 90' V. Dalic 90' Q. Seedorf 90'

Żółte kartki Chrobry Głogów: M. Ilkow-Golab 39' J. Kolenc 48' M. Ziemann 51' R. Mandrysz 76'

Czerwone kartki Chrobry Głogów:

Główny arbiter meczu - P. Pskit. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Górnik Polkowice, następne spotkania z drużynami Odra Opole i GKS Katowice a Chrobry Głogów z ŁKS Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice.

Oddani kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia, które startują w lidze I Liga. Uzdolnione piłkarskie zespoły i zawodnicy jak D. Jonczy M. Ilkow-Golab wielokrotnie serwują własnym entuzjastom piłki nożnej wiele pozytywnych emocji. Potyczki między drużynami piłkarskimi okazują się niezwykle zażarte, rzadko bywa ostatecznie, iż spotkania nudzą fana. Nieprzerwanie zdarzają się brutalne sytuacje z faulem, wyśmienite asysty i gole, które dodają dreszcz emocji z oglądanego meczu. To też warto przeglądać codziennie zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek futbolowych orazoglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Uczestnictwo takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec oraz Chrobry Głogów w lidze I Liga zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju w sercach fanów. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Ludowy.