Mecz Zaglebie Sosnowiec kontra Resovia Rzeszów, wynik końcowy 0-1

Zaglebie Sosnowiec kontra Resovia Rzeszów, wynik 0-1.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Resovia Rzeszów zakończyła się 0-1. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

W dniu 2021-10-10 10:40 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy odbył się mecz ligi I Liga kolejki 12. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec oraz Resovia Rzeszów.

Gole strzelali: D. Kubowicz 45' 0-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Pawlowski 51'

Żółte kartki Resovia Rzeszów: B. Wasiluk 90'

Czerwone kartki Resovia Rzeszów:

Główny sędzia meczu to . Pomagało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Podbeskidzie oraz Piast Gliwice a Resovia Rzeszów z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Arka Gdynia.

Kibice śledzą ekscytujące potyczki w lidze I Liga. Uzdolnione futbolowe drużyny oraz piłkarze jak S. Pawlowski B. Wasiluk częstokroć zagwarantowały wyśmienitym fanom mnóstwo pozytywnych emocji. Nieprzerwanie obserwujemy nieczyste sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, niezwykłe bramki czy asysty, które zapewniają pikanterii całemu wydarzeniu. Interesujące potyczki pomiędzy zawodnikami z ligi są nieustępliwe, nie często bywa, iż są to potyczki nudne. Z tego względu warto przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich orazśledzić spotkania piłkarskiej emocjonującej ligi I Liga oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań. Zaglebie Sosnowiec oraz Resovia Rzeszów oraz ich udział w I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych wybitnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na tak znamienitym stadionie jak Stadion Ludowy.