Na obiekcie Stadion ul. Kusocińskiego miało miejsce spotkanie między Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec zakończone wynikiem 4-1

Po pierwszej połowie meczu między Sandecja Nowy Sącz a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

W dniu 2022-11-04 17:00 na stadionie Stadion ul. Kusocińskiego rozegrał się mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 17 pomiędzy Sandecja Nowy Sącz a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: M. Fábry 44' 0-1 J. Wróbel 45' 1-1 J. Iskra 63' 2-1 M. Mas 81' 3-1 S. Łusiusz 90' 4-1

Żółte kartki Sandecja Nowy Sącz: B. Kasprzak 48' J. Iskra 75' M. Surzyn 90'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec:

Czerwone kartki Sandecja Nowy Sącz:

Sędzią głównym tego spotkania był Ł. Szczech. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Sandecja Nowy Sącz stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow i Górnik Łęczna. Kolejno natomiast Zaglebie Sosnowiec z Resovia Rzeszów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Odra Opole.

W dobie dzisiejszych czasów liczna grupa kibiców śledzi niezwykle ciekawe starcia w lidze I Liga. Składające się z zdolnych obrońców/napastników drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak B. Kasprzak wielokrotnie zapewniły pierwszorzędnym fanom wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy książkowe bramki i asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami z ligi bywają zagorzałe, nie często zdarza się, że są to potyczki statyczne. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić mecze futbolowe ligi I Liga i przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich. Sandecja Nowy Sącz i Zaglebie Sosnowiec oraz ich udział w I Liga gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie live tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion ul. Kusocińskiego.