Mecz Zaglebie Sosnowiec kontra GKS Katowice zakończony wynikiem 2-1

Zaglebie Sosnowiec kontra GKS Katowice wynik meczu 2-1. Dnia 2023-02-25 16:30 na obiekcie sportowym Zagłębiowski Park Sportowy odbył się znakomity mecz futbolowy ligi I Liga kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Sosnowiec i GKS Katowice.

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Sosnowiec i GKS Katowice zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: M. Karwot 7' 1-0 A. Troć 55' 2-0 A. Jędrych 90' 2-1

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 30' S. Bonecki 37' M. Rozwandowicz 54' P. Bryla 90'

Żółte kartki GKS Katowice: D. Dudzinski 42' B. Jaroszek 65' M. Roginic 86' R. Figiel 90'

Czerwone kartki GKS Katowice:

Sędzią głównym tego spotkania był . Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Sosnowiec stanie naprzeciw Tychy 71, następne spotkania z drużynami SKRA Częstochowa i Chrobry Głogów natomiast GKS Katowice z Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Sandecja Nowy Sącz i Resovia Rzeszów.

Oddani fani piłki nożnej śledzą ekscytujące potyczki ligi I Liga. Liczące się futbolowe zespoły z ligi i piłkarze tacy jak S. Sobczak D. Dudzinski nieprzerwanie zapewniają pierwszorzędnym miłośnikom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Cieszące oko walki między piłkarzami ligowymi zdarzają się nieustępliwe, rzadko bywa, że są to potyczki drętwe. Często zdarzają się nieczyste faule, przepiękne asysty oraz sytuacje podbramkowe, które dodają wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Gorąco zachęcamy, żeby śledzić zapowiedzi nadchodzących potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi I Liga. Uczestnictwo takich zespołów jak Zaglebie Sosnowiec i GKS Katowice w lidze I Liga zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Zagłębiowski Park Sportowy.