Spotkanie Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia zakończone wynikiem 1-0

Zaglebie Sosnowiec - Arka Gdynia, wynik końcowy 1-0.

Po pierwszej połowie meczu między Zaglebie Sosnowiec oraz Arka Gdynia wynik wynosił 1-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-11-20 11:40 na obiekcie sportowym Stadion Ludowy rozegrał się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 18. Zmierzyły się Zaglebie Sosnowiec i Arka Gdynia.

Gole strzelali: S. Sobczak 24' 1-0

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Pawlowski 68' V. Dalic 69' J. Ribeiro Oliveira 85' P. Bryla 88'

Żółte kartki Arka Gdynia: M. Marcjanik 37' P. Sasin 42' Marcus 69' M. Dobrotka 70'

Czerwone kartki Arka Gdynia:

Sędzią głównym tego spotkania był . Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z Chrobry Głogów, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź i Górnik Polkowice. Kolejno natomiast Arka Gdynia z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Stomil Olsztyn.

Dzisiaj wierni kibice piłki nożnej z zapałem śledzą niezwykle ciekawe poczynania w lidze I Liga. Utalentowane zespoły futbolowe i zawodnicy tacy jak przykładowo S. Pawlowski M. Marcjanik częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym entuzjastom piłki nożnej emocje sięgające zenitu. Niesamowite potyczki między graczami ligowymi zdarzają się nader zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, iż są to spotkania nudne. Stale zdarzają się widowiskowe sytuacje podbramkowe czy asysty, brutalne sytuacje z faulem gwarantujące niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek futbolowych orazśledzić spotkania sportowe profesjonalnej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Zaglebie Sosnowiec oraz Arka Gdynia i ich udział w lidze I Liga zapewnia super emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Ludowy.