Dnia 2021-09-27 16:00 miał miejsce mecz między Zaglebie Sosnowiec i Korona Kielce: końcowy wynik 0-0

Pierwsza część spotkania między Zaglebie Sosnowiec i Korona Kielce zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 0-0.

W dniu 2021-09-27 16:00 na stadionie Stadion Ludowy odbył się mecz piłkarski ligi I Liga kolejki 10 pomiędzy Zaglebie Sosnowiec a Korona Kielce.

Gole strzelali:

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: S. Sobczak 63' J. Ribeiro Oliveira 90'

Żółte kartki Korona Kielce: M. Szpakowski 8' M. Zebic 25' J. Podgorski 34' P. Malarczyk 63' K. Forenc 64' M. Zebic 89'

Czerwone kartki Korona Kielce: M. Zebic 89'

Główny arbiter spotkania to . Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Zaglebie Sosnowiec zmierzy się już z ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Resovia Rzeszów i Miedz Legnica. Kolejno natomiast Korona Kielce z Chrobry Głogów. Następne mecze zagra z drużynami Arka Gdynia i Widzew Łódź.

Oddani kibice futbolu śledzą poczynania ligi I Liga. Utalentowane drużyny futbolowe i zawodnicy tacy jak między innymi S. Sobczak M. Szpakowski raz za razem zaserwowały wspaniałym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Często natrafiamy na książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, brutalne sytuacje z faulem zakończone żółtą kartką zapewniające wspaniałe wrażenia i przyjemność z meczu. Potyczki między drużynami bywają nader zagorzałe, nie często zdarza się, że mecze przynudzają. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi I Liga, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich. Udział takich drużyn jak Zaglebie Sosnowiec i Korona Kielce z ligi I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych uzdolnionych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na wspaniałym stadionie, Stadion Ludowy.