Jastrzębie - Zaglebie Sosnowiec, wynik spotkania - 1-1

Jastrzębie - Zaglebie Sosnowiec, wynik 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jastrzębie a Zaglebie Sosnowiec wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2021-09-17 16:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz ligi I Liga kolejki 9 pomiędzy Jastrzębie a Zaglebie Sosnowiec.

Gole strzelali: S. Sobczak 41' 0-1 J. Niewiadomski 48' 1-1

Żółte kartki Jastrzębie: J. Niewiadomski 49'

Żółte kartki Zaglebie Sosnowiec: M. Ambrosiewicz 51' A. Tanque 57' N. Korzeniecki 77'

Czerwone kartki Jastrzębie:

Główny arbiter spotkania to . Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Jastrzębie stawi czoła Polonia Środa, następne spotkania z drużynami Chrobry Głogów i Arka Gdynia natomiast Zaglebie Sosnowiec z Ruch Zdzieszowice. Następne mecze zagra z drużynami Korona Kielce i ŁKS Łódź.

Liczni kibice z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które odbywają się w lidze I Liga. Ciekawe drużyny piłkarskie z ligi i zawodnicy jak J. Niewiadomski M. Ambrosiewicz wielokrotnie sprawiają pierwszorzędnym sympatykom mnóstwo niezapomnianych przeżyć. Obserwujemy efektowne asysty oraz sytuacje podbramkowe, bezlitosne sytuacje na faul kończące się żółtą kartką zapewniające smaczku całemu widowisku. Walki pomiędzy piłkarzami zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa jednoznacznie, iż widowiska przynudzają. Z tego względu warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych,przeglądać widowiska sportowe pasjonującej ligi I Liga i być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań. Udział takich zespołów jak Jastrzębie i Zaglebie Sosnowiec w lidze I Liga gwarantuje wspaniałe emocje i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.